Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom TVK. Ich główną funkcją jest wzmocnienie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wielofunkcyjne urządzenie

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują najczęściej w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Świetnie niwelują różne nieprawidłowości emitowane najczęściej przez usługi internetowe oraz pozwalają na odtwarzanie treści zwrotnych. Z reguły umieszczone są w budynkach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomitej jakości, a obsługa sprzętu przystępna. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Wykorzystuje się w tym celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Wzmacniacze posiadają także specjalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są bardzo praktyczne. Zaawansowane technicznie modele wyposażono w specjalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i zapewniają widzom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Ogromną zaletą jest również energooszczędność na poziomie ok. <8W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]