Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Dostawca przekładni planetarnych - pełną ofertę poznasz na https://ultrarobotics.pl.

Szerokie wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, znacznej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]