biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto kupić pociechom ich własne świecidełka. Idealnym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Kupując akcesoria dla dzieci, powinniśmy pamiętać o paru aspektach. Biżuteria nie powinna przeszkadzać w zabawie i zwykłych aktywnościach. W przypadku bransoletek, zamiast srebrnych łańcuszków, czasem lepiej wybrać elastyczny sznureczek. Ich obwód można łatwo regulować, jest też wygodniejszy.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także fiolet, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.