Jak dopasować długie kolczyki?

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki kwiatki, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Od stuleci jeden z ukochanych motywów używanych przez jubilerów to kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Pośród głównych z nich wyliczyć warto z pewnością ogromną różnorodność takich motywów, która powoduje, iż błyskotki z kwiatami zakładają zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dziewczynki. Nie powinniśmy nie wspomnieć także o interesującym designie, którym często charakteryzują się kolczyki kwiatuszki tudzież pozostała biżuteria na bazie motywów roślinnych – ta wszak doskonale pasuje zarówno do gustownych, wyjściowych sukienek, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak więc wybierać kolczyki kwiatki, by najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – dobrze dopasuj je do danej stylizacji

Kolczyki kwiatki potrafią być naprawdę porywającym uzupełnieniem każdego stroju – nieraz stają się nawet najbardziej wyrazistym jej elementem. Aby tak się jednakże stało, muszą być poprawnie dobrane do danej stylizacji. W przypadku strojów wieczorowych albo tych ubieranych na formalne spotkania, najlepszym wyborem do nich są bezsprzecznie kolczyki kwiatki wzbogacone drogimi kamieniami bądź kryształkami Swarovskiego. Przy mniej oficjalnych, codziennych stylizacjach schludnie zaś będą prezentować się kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi najczęściej mają sztyfty. Odrębną grupę stanowią kolczyki tworzone z dotąd sporadycznie wykorzystywanych w branży jubilerskiej materiałów, jak na przykład drewno, ceramika czy tworzywa sztuczne.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe motywy bazowane na sylwetce roślin

Pozostając nadal w tematyce kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie wspomnieć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył uznanie jubilerów. Ogromną popularnością cieszą się też wzory inspirowane kształtem liści oraz pędów. Nieco rzadziej występują – chociaż możemy natknąć się na nie w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem owoców lub pełnych roślinnych sylwetek.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]