Jak wybierać srebrne pierścionki

Kup pierścionki

Srebrne pierścionki to znak uniwersalnej wykwintności. Biżuterię wykonaną z tego szlachetnego kruszcu powinna posiadać w swojej kolekcji każda dbająca o siebie Polka. Zobaczmy więc, czym cechują te gustowne precjoza, stanowiące najlepszą dekorację kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaki rodzaj wybrać?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro jest produktem miękkim, podatnym na różne urazy mechaniczne i jako pierścionek może łatwo się poniszczyć. W sklepach znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki tworzone ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najbardziej zjawiskowe okraszone są cyrkoniami, szmaragdami, kryształami, a także diamentami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – zmniejszenia lub poszerzenia ich wielkości, o co zatroszczą się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy też o częstym pielęgnowaniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych nabędziemy klasyczne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie złotniczym dostaniemy wyjątkową biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w galeriach handlowych, opłaca się poszperać również w Internecie, gdzie koszty są nawet o 20% niższe. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, wysadzane szykownymi kamieniami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo oddać zamówienie z powrotem. Takie sklepy w Internecie to duży wybór i czysta przyjemność dla każdej damy.