Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Dowiedz się więcej o kolczykach serduszkach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, wyśmienicie akcentują urodę, są także fenomenalnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z czego najczęściej są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na wielkie wyjścia

Wzór serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka są subtelnym nadprogramem wielu stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, tylko w delikatny sposób akcentują prawdziwe piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki zakłada się na studniówki, wizyty w operze czy romantyczne kolacje i wspaniale zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – idealny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wytworzone ze srebra oraz złota. Popularnością cieszą się także modele pozłacane, które są niedrogie, a zarazem prezentują się niesłychanie wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Wręczone kochanej kobiecie – współmałżonce, babci czy też dziewczynie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości oraz szacunku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]