Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z bursztynem.

Bursztyn to jeden z najstarszych używanych przez złotników surowców. Mimo biegu czasu, wciąż jest chętnie kupowany przez ludzi potrzebujących uniwersalnych ozdób. Warto również napisać o jego cenach – chociaż kiedyś był bardzo cenny, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy z nas. Z uwagi na popularność opisywanej biżuterii warto powiedzieć kilka słów o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył wiele lat oraz na temat tego, w jakim sklepach należy kupić kolczyki z bursztynem.

Duża żywotność kolczyków z bursztynem

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień, więc nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną szmatką – najlepiej irchą. Pod żadnym pozorem nie używajmy również środków myjących – potrafią one zepsuć bursztyn. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się zwykła woda, przy dużych zabrudzeniach z niewielką ilością mydła. Ważne okazuje się również to, gdzie trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Unikajmy zwykłych pudełek, zastępując je szkatułkami wyłożonymi od środka miękką dzianiną.

Sklepy internetowe z kolczykami z bursztynem

Do niedawna jedynym wyjściem dla chcących nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc jubilera. Dziś można poradzić sobie z tym o wiele łatwiej niż kiedyś – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-sklepy dobrze zdecydować się także z drugiego powodu – są bowiem dużo bardziej intuicyjne. W internecie możemy także przejrzeć katalogi rozmaitych sprzedawców a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej się nam spodobają.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]