Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Kup kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie szlachetne, mające niepowtarzalne cechy wizualne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Ich wygląd doskonale naśladuje szlachetne kryształy, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Na rynku dostaniemy również wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe kolory: szafirowy, czerwony, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek, jak również naszyjników. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych wersjach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.