Zalety srebrnych kolczyków

Tu kupisz kolczyki srebrne

Jednymi z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co powoduje, że są tak rozchwytywane i gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najbardziej na czasie są lekkie wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące kolczyki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi klejnotami albo zupełnie proste. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki trzeba dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby zawsze prezentowały się jak nowe. Powinno się wycierać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno niszczą elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne promocje. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zapracowane Polki.