Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Jeżeli jesteś zainteresowany Flobo, koniecznie kliknij w to miejsce.

Właściciele przedsiębiorstw stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla pensjonatów, biur podróży oraz podmiotów oferujących usługi

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach językowych bądź prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]