Gazeta firmowa dla pracowników

Masz kłopot z wykonaniem gazety firmowej? Zleć to profesjonalistom.

Strategie promocyjne to ważny aspekt działalności firmy – przez nie możemy zbudować wizerunek marki w oczach kupujących, co przy właściwym planowaniu niewątpliwie da efekty pod postacią wyższych dochodów. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, iż przedsiębiorstwa mające więcej niż jeden oddział powinni również zadbać o to, co są myślą o niej pracownicy. Najefektywniejszą metodą komunikacji z załogą od dawna są gazety firmowe. Należy więc powiedzieć o nich parę słów. Czemu są tak często stosowane przez firmy? Co zazwyczaj jest zawarte w takich publikacjach? I – co na pewno będzie najistotniejsze – jakiej agencji powierzyć opracowanie gazety firmowej?

Gazeta firmowa – o czym czytać?

Powinnością gazety firmowej jest pokazanie pracownikom zalet firmy, w której pracują. Dlatego dużo miejsca twórcy poświęcają osiągnięciom przedsiębiorstwa i zatrudnionych. Gazeta firmowa musi również przekazywać wiadomości na temat życia przedsiębiorstwa – szczególnie, jeżeli zatrudnieni z poszczególnych filii się nie poznali. Przeglądając gazetę firmową, pracownicy muszą także dowiedzieć się o planach rozwoju firmy. Tematyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, różni się zależnie od charakteru firmy, ilości pracowników oraz od przeciętnego wieku załogi.

Skład gazety firmowej

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w dużym stopniu zależy od tego, jak ona wygląda. Z tego względu istotne będzie zarówno to, kto napisze informacje znajdujące się na jej łamach, ale też to, komu zlecimy jej skład. Dojście do spodziewanych efektów marketingowych na pewno uprości gazeta firmowa złożona przez doświadczoną firmę graficzną. Decydując się na to wyjście nie tylko sprawimy, że odbiorcy szybciej znajdują ciekawe dla nich wiadomości, ale też gazeta będzie wyglądać ciekawiej, przez co przeczyta ją więcej osób.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]