Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Przed właścicielami marek, którzy wybierają się na targi lub organizują event promocyjny, nieraz stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on przecież nie tylko przyciągnąć uwagę docelowych klientów, ale również nieść ze sobą pewną wartość, aby na co dzień go używali i dzięki temu wytworzyli więź z marką. Produktem tego rodzaju są właśnie torby z nadrukiem.

Torby z logo – warianty

Przeglądając strony drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno zauważyć, że pod frazą “torba” ukrywa się mnóstwo artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – najbardziej przydatny i chyba najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy akcji bądź logo na jutowych, bawełnianych i płóciennych torbach na ramię zawsze wspaniale się prezentuje, a zarazem jest na tyle wytrzymały, by przez długi czas zachować się na tkaninie. Dodatkowym plusem takich toreb jest ich cena. Zależnie od typu torby i nakładu zamówienia, koszt z reguły rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Grafikę można wykonać też na torbach termoizolacyjnych, konferencyjnych czy na laptopa. Są to gadżety, które docenią np. organizatorzy popularnych konferencji oraz wykładów. Naturalnie, koszt toreb tego typu i wykonania druku na nich jest wtedy zdecydowanie wyższy – sięga do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby na zakupy?

Podmioty organizujące działania promocyjne na ogół zlecają równoległe wykonanie wielu typów gadżetów. Powinny więc nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt innych artykułów reklamowych do zadruku. Równolegle z torbami z logo firmy warto zdecydować się m.in. na nadruk na koszulkach, zagłówkach czy pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny lub uzupełnić zlecenie o typowe gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które w dalszym ciągu są popularne wśród klientów.