Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Szukasz szczegółowych informacji o wyprawach górskich? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów znających na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]