Kochasz góry i lubisz wysiłek? Zapisz się na wycieczki dla aktywnych!

Potrzebujesz więcej informacji o pełnej ofercie aktywnych wakacji dla singli? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://bit.ly/3cVCPD7.

Wyróżnia się dwa rodzaje ludzi: ci, którzy czas wolny uwielbiają spędzać na przyjemnej bezczynności i ci, którzy w każdy urlop starają się zrobić coś nadzwyczajnego, czego wcześniej nie przeżyli. Z myślą o takich osób biura turystyczne przygotowują ciekawe oferty wycieczek dla aktywnych.

Aktywne wycieczki – znakomita szansa, aby zdobyć dodatkowe umiejętności

Aktywne wyprawy to rzetelnie zorganizowane parodniowe wycieczki dla tych, którzy pragną zobaczyć rozmaite rejony Polski i świata od kompletnie innej strony. Scenariusz takich wyjazdów jest wypełniony fantastycznymi atrakcjami, których zwyczajny wczasowicz nie przeżyje z pozycji wygodnego fotela na ganku wydzierżawionej kwatery w górach. Wyprawa dla osób szukających interesujących doświadczeń to również wspaniała sposobność, żeby nabyć kolejne umiejętności, bowiem nieraz wiąże się ze szkoleniami potrzebnymi do opanowania zasad przetrwania w danym terenie. W czasie wyprawy w góry dla aktywnych można m.in. dowiedzieć się, jak korzystać z raków i czekana czy jak poruszać się po via ferratach. Partycypanci poznają procedury survivalu, a także tego, jak zachować się w zagrażających życiu okolicznościach, które mogą ich zaskoczyć, czyli np. w przypadku zejścia lawiny. Należy też podkreślić, że taka wycieczka w góry nafaszerowana jest skomplikowanymi zadaniami wymagającymi ufności i kooperacji między członkami grupy, co może skutkować zawiązaniem wieloletnich znajomości.

Nie tylko europejskie góry – na wyprawach dla aktywnych zobaczysz ciekawe regiony

Najpopularniejsze wyprawy, do których musimy wykazać się znakomitą kondycją fizyczną, to głównie wycieczki w góry, w tym m.in. w góry wysokie, a celem są łańcuchy górskie zlokalizowane na całym świecie. Osoby bez doświadczenia w wyprawach górskich, ale z wzorową kondycją, mogą zapisać się m.in. na trekking po Podhalu i pokonać 4 najbardziej znane wierzchołki tego regionu: Giewont, Babią Górę, Trzy Korony oraz Turbacz. Mogą również zabrać się na Sycylię, gdzie zobacząz bliska Etnę, sycylijskie parki narodowe i zwiedzą przepiękne miasta tej wyspy – Katanię, Trapani oraz Palermo. Lecz Europa to nie jedyne rejony, dostępne dla początkujących turystów – bez trudu dadzą sobie rade też w trakcie wyprawy do Namibii lub do Nepalu.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]