Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/ odnajdziesz aktualną ofertę kursu gotowania dla dzieci.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – przynosić i wybierać składniki bądź ozdabiać wypieki. Chciałabyś rozwijać fascynację swojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko nabywają przydatne umiejętności, ale też uczą się niezależności oraz kształtują swoją pomysłowość. A jednocześnie wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów oraz komponowanie ulubionych smaków – całość powoduje, iż dzieci z entuzjazmem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakie powinno się stosować w kuchni, co w wysokim stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach biorą udział również rodzice, jest to zatem znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem spróbować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia prowadzone są przez trzy godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas kursu dzieci szykują deser i danie główne. Młodzi entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – ugotować smaczny makaron na słodko bądź słono, albo podjąć próbę upieczenia przystrojonej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje również smaczny deser – mus z mascarpone i polewą owocową. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonała metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych dań daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo przekorne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do pieczenia smacznej pizzy lub przystrajania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonały kontakt z dziećmi.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]