Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Na domin-krakow.pl poznasz aktualną ofertę kursu Blender.

Świat grafiki bezustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki preferując tworzenie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie ogromnych nakładów finansowych – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego instruktora

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się samemu, jednakże proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niezwykle męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta doradzając, które detale należy poprawić i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie filmu, projektowania i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności lub odkryć nowe drogi ekspresji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]