Jakie pieczywo kupować?

Zamów pieczywo Kraków.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Wytwarzane jest z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków ulepszających smak wypieków, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to jedzenie niezwykle bogate w mnóstwo najróżniejszych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim białka, węglowodany i aminokwasy. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku, jak również wielu witaminach, których najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy pewność, że spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Z niesamowitej troski o klienta i znakomitych wyrobów słyną szczególnie krakowskie piekarnie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb przyrządzany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co daje gwarancję znakomitego smaku i wysokiej jakości użytych składników.

Nasze dane kontaktowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]