Architekt – Bartek Sitarski

Znajdź architekta Kraków na miarę swoich potrzeb na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Od wyborów czekających na nas w pierwszej fazie budowy lokum zależy to, czy spełni wszystkie potrzeby. Dlatego należy dobrze przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każdy z pokojów oraz ułatwi dostosowanie budynku do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy postawić na porady sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej znajdziesz technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają niekiedy problemy ze znalezieniem technologii, w których budynek ma zostać wzniesiony. A ta decyzja okazuje się niezwykle istotna, bo mają one ogromny wpływ na komfort domu. Dlatego należy wcześniej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy też jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal wszystkie sprawy

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi potrzebami. Należy również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]