Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Na http://domygoralskie.com/realizacje.html zlecisz przygotowanie projektów domów góralskich specjaliście.

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez domy betonowe. Obecnie na szczęście zauważyć można fakt, że zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak wiele plusów. Najważniejszym jest na pewno wygląd – dopasowują się zarówno do willowej, jak i wiejskiej architektury. Ważne jest też to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są wykonywane tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi również pochłaniać fale wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, a to sprawia, że ich lokatorzy lepiej się wysypiają oraz dbają o układ oddechowy.

Projekty domów góralskich i innych

Najczęściej wybieranym typem domów z drewna są rzecz jasna budynki przypominające góralską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, zaś styl ich zdobienia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite style – na przykład elementy betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić także, jeśli chcemy wznieść je poza Podhalem.

Któremu architektowi powierzyć projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, iż na komfort życia w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na podobne rozwiązanie, dobrze sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i przeczytać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, by w jego teczce znalazło się sporo projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy pewność, iż nasze zlecenie zostanie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze oczekiwania. Przy wyborze warto również sprawdzić się, czy architekt współpracuje z ekipą, która wybuduje obiekt – w ten sposób wszystko skończy się prędzej.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]