Domy drewniane nowoczesne – atuty

Potrzebujesz wykonać projekty domów drewnianych nowoczesnych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/h85chwg.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska budowa sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż murowane domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Odchodzą też roboty związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej popularne. To mieszanka nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne prefabrykaty

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych materiałów, dzięki czemu w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż budynku. Domy drewniane można konstruować również podczas zimy, bo całość robót realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]