Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezę? Wejdź na lastrada.pl.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe czy eventy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych miastach w Polsce prowadzone są benefisy, sympozja bądź bankiety. Takie eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych eventach

Wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik bądź masz zarezerwowaną salę na event? To świetnie! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych gorących posiłków, przekąsek oraz trunków. Pamiętaj, że w czasie ważnych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i myśleć, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stolików, gustowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Porady dotyczące dań i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje wyśmienite dania, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. W toku ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które przekąski, dania i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]