Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Jeżeli chcesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela bądź chrzciny, od dawna nie są już organizowane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i setkę gości. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie sama wymyślić jadłospisu, a następnie naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa będzie trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł ogromny popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wybór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek oraz trunków serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania będą apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kucharzy oraz kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, lecz także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samemu skomponować jadłospis z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie klienta decydują się na przygotowanie indywidualnych kompozycji dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]