Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Lokal na wesele - tutaj dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności należy rozważyć?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc wybranie menu, udekorowanie sali i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić około 130 osób. Imprezę można wyprawić też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu nawet 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]