Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Zwykle w przypadku urodzin, imienin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych zabaw ze znajomymi i rodziną, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe świętowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy wynająć salę na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć firmę czy starać się o posady urzędnicze. Ale kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych kwestiach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia ogromnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Na ogół kilku znajomych decyduje się urządzić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Znajdź salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie stronią od alkoholu. Rekomendujemy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali także jest ogromnie ważna, by uczestnicy całkiem wczuli się w klimat zabawy. Trzeba zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie ścian według wskazówek solenizanta oraz optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i zasobności portfela klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]