Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Zleć aktualizację wtyczek.

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego aktualnie do tworzenia skomplikowanych stron oraz sklepów internetowych. Jednakże ten CMS może być powodem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu zaleca się polecić opiekę nad stroną internetową znawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji CMS-a. Nagminnie jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują regularne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają stronę na cyberataki bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Ponadto, mimo iż WordPress jest dość nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niespodziewanymi kłopotami z właściwym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym wymagane jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną www rzeczoznawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla blogerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich firm, którym zależy na wydajnym oraz trwałym działaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony www. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i likwidowanie następstw infekcji. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]