parking przy Balicach, parking Balice tanio

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]