projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie sprawuje kontrolę nad rozwojem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku lub proponuje aranżację już istniejących mieszkań.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a przy tym ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające obecne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi biura, pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także rozplanować pojemne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]