Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie tworzenia sklepu WooCommerce? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z używając płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie przykładowo przez DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz użycie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o nowościach oraz promocjach albo publikować poradniki i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]