Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Na lastrada.pl/catering-dla-firm/ zlecisz catering dla firm.

Negocjacje biznesowe, warsztaty lub konferencja – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków i napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje wiele osób, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko spożyć

Sympozja i kursy biznesowe to eventy trwające przeważnie po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci dostają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie trzy niedługie przerwy, w czasie których nie da się zjeść większego obiadu w najbliższej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie rąk czy koszuli. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są także urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie tematów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając samodzielnie zrobione bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie uczestników.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]