Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Więcej o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]