Jakie kufry do motocykla?

Chcesz kupić kufry na motor? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, ale także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]