Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Chcesz kupić słoik z kranikiem? Skieruj się tutaj.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]