Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/ uzyskasz więcej szczegółów o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Podmiotów przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, jednakże Lavazza wciąż pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ kupił mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz sporządzano ich autorskie kompozycje. Podbiły one błyskawicznie serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, wyznaczając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Jednymi z często kupowanych w tej chwili ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, smacznej kawy zajmuje jedynie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dziś w sprzedaży kupić można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale tak samo cechuje je głęboki smak.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Superbia), ale także napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]