Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Kup gąsior do wina.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]