Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Blachę trapezową dachową zamówisz na www.regamet.pl.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a jednocześnie odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, wiat lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08