bryczesy, spodnie bryczesy

Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje również łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Istotne są również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]