Czapraki – ochrona dla skóry konia

Chcesz kupić czapraki? Odwiedź ten adres

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]