Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Więcej szczegółów o blachach na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek stojący – piękny wygląd oraz odporność

Panele dachowe na rąbek znakomicie godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze grono sympatyków. Odporna na uszkodzenia oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a jednocześnie jest trwałe oraz odporne na korozję.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zredukować wydatki związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08