Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Producent drzwi drewnianych - pełną ofertę sprawdzisz na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, że jej pracownicy zapewniają odbiorcom najwyższą jakość usług i dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich solidność, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnej wygody ich eksploatacji, najwyższej jakości, jak również satysfakcji klienta.

Czym wyróżniają się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą dbałością o jakość własnych wyrobów. Oferowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy poszukują trwałych oraz nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoką wygodę – wydajnie odgradzają od hałasu z zewnątrz oraz tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich oryginalny, przyciągający wzrok design. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż produkowane są zawsze z surowców najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję również na polu obsługi klienta. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych zgodnie z ich indywidualnym szkicem, znakomicie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Tyczy się to nie tylko wielkości drzwi, ale także sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]