Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Zainteresowany Cafissimo kapsułki? Kliknij tu.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i stopniowo zdobywała sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny proces pozwala na przyrządzanie kawy wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającą kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najszerzej znanych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest charakterystyczny, ponieważ ma na niego wpływ wiele rozmaitych składników, przykładowo konkretna pogoda panująca w danym roku. Mieszanie kaw speciality z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Brazylii i Nikaragui (arabika). W tych ziarnach mocno odczuwalne są aromaty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w urzędach lub pensjonatach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i na ogół zamyka się w przedziale 1,10-1,60 zł. Świadczy to, że taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze bądź w kafejkach na mieście. Rozsądne ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej pojawiają się one w naszych domach. Dzięki nim zaserwujemy gościom najwyższej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy do ciasta, nie obawiając się o duże koszty. Jeśli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z naszym ekspresem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]