Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Potrzebujesz kontenera otwartego? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Część odpadów nie może być wyrzucanych do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to głównie tych, które powstają w czasie różnych prac budowlanych i remontów, a także odrzutów przemysłowych. Należy je odwozić do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z przechowywaniem i przewozem śmieci. Żeby ich uniknąć, trzeba zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do składowania oraz przewozu starych mebli, gruzu, opakowań i podobnych odpadów. Poza tym dostępne są również kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak trociny, granulaty bądź wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla jakich firm?

Odbiorcami usług producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Pośród nich można wymienić między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem mieszkań, a także różnego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywozu gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one klientom, a po wypełnieniu przewożą do punktu legalnego ich składowania lub recyklingu.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]