Nowe e-commerce – zakupy spożywcze przez internet

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę Zakupy z dostawą do domu w rozsądnej cenie.

Z trudem można uciec od konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez szeregu produktów da się przeżyć, lecz bez zdrowych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety nierzadko sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. Wtedy znacznym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych online.

Kto zamawia zakupy spożywcze przez internet?

Wszechobecność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na popularność sprzedaży online w Polsce. Ze względu na wciąż przekształcający się rynek oraz potrzeby konsumentów, sporo firm korzystających dotychczas tylko z tradycyjnych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszła także branża spożywcza, która na ogół sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do zamawiającego. W tej chwili z delikatesów online korzysta mnóstwo rozmaitych grup konsumentów. To przykładowo osoby zatrudnione w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrobić zakupów w porach gwarantujących znalezienie w sklepie świeżych artykułów, opiekunowie noworodków, osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, ale też osoby w starszym wieku, dla których codzienne wyjścia do osiedlowego sklepu są sporym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych online korzysta się także dla czystej wygody – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na sport albo rozrywkę.

Delikatesy online – produkty od solidnych polskich producentów

Zamawiając zakupy spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale także ryb, mięs oraz wędlin pochodzących tylko od solidnych i sprawdzonych polskich dostawców. Poza tym sklep sprzedaje chrupiące, polskie pieczywo wypiekane w piekarni legendarnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wskazany adres w terminie 2 dni, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Nasze dane kontaktowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]