Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Chcesz kupić drzwi drewniane na wymiar? Skieruj się na tę stronę.

Drzwi drewniane to nadal doskonałe rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze cechy i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada wybrać drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który należycie konserwowany utrzyma się w bardzo dobrym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono przytulne i bardziej nastrojowe. Nowoczesna technologia umożliwia bardzo dobre dopasowanie parametrów drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się gustownym designem i ogromną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się stosowną izolacją termiczną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Możliwość wykończenia ich powierzchni dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i domach zaaranżowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu oraz sosny, impregnowane lakierami na bazie wody, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz masę innych wariantów, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz również na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, techniczne doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, wypukłym czy bezpiecznym, co zdecydowanie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]