Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Jeśli chcesz nabyć przyłbicę ochronną, powinieneś odwiedzić ten adres

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, nieodwołalnie zmieniła nasze życie i relacje społeczne. Normy dystansu społecznego wymuszają konieczność używania różnych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do urzędu bądź supermarketu, gdzie na ogół obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są nieporęczne i mają trudności z oddychaniem podczas ich noszenia, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa nos i usta, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są solidność, komfort i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu można oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby starsze, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez parę godzin nie drażni. Młodzież zapewne uzna za plus również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]