Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Kliknij tu, aby kupić butelki do piwa w hurcie.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą klienta na swój niszowy, ekologiczny czy też smakowity wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a więc np. w szklane butelki i słoje. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dostawcy

Jasne jest, iż oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, żurek czy piwo, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem też otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, piwa lub soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z butelkami i słoiczkami w hurcie można również nabyć większą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]