Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Zobacz, gdzie nabyć drukarkę 3D

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Szacuje się, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90 procent. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy usług i urządzeń, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest dokładny oraz trwały, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie występują zniekształcenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]