Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o Renault części zamienne

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]