Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Znajdź wino online.

Wino to niezrównany kompan romantycznych obiadów, firmowych eventów oraz imprez okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Zakupy w markecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla siebie czy też planując ważną uroczystość z reguły sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym markecie. Kupimy tam pospolite wina w niewysokiej cenie, jednak z rzadka oferowane są tam trunków o naprawdę oryginalnym aromacie. Poza tym często przy zakupie jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, bowiem kadra sklepu zazwyczaj nie dysponuje należytą wiedzą, aby doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym wyborze wina pod planowany posiłek albo które poszukują nowych, ciekawych smaków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Winnica online – kupuj wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie sprzedaje nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (np. z Hiszpanii czy z Włoch, ale też miody pitne, cydry i wina wzmacniane okowitą oraz ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są też 10-litrowe wina Bag in Box, które idealnie sprawdzą się na spotkaniach z pokaźną liczbą gości i których zaletą jest rozsądny stosunek ceny do jakości oraz objętości trunku. Krakowska Winnica sama importuje wina, więc oferowane są tu alkohole nie spotykane zbyt często na lokalnym rynku. Winnica organizuje też degustacje i szkolenia, a na specjalne zlecenie odnajduje i importuje do kraju doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dostarczeniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Nasze dane kontaktowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]